O NAS

1. Arcybox- to świeża marka na polskim rynku unboxingu i DIY (zrób to sam), której celem jest osiągnięcie efektu „mamo to jest lepsze niż zabawka”. Marka stworzona po miesiącach namysłów, eksperymentów i testów, po to by edukować przez zabawę i rozbudzać ciekawość. By uczyć dzieci, że z prostych rzeczy można tak wiele zrobić, wystarczy uwolnić kreatywne myślenie.

2. Markę stworzyłyśmy, my mamy, które patrząc przez pryzmat swojego dzieciństwa widzimy w nim wiele plusów, jak to, że brak rozwiniętej technologii oraz innych „gotowych” rozwiązań nauczył nas wymyślania zabaw i tworzenia własnych zabawek. Zdecydowanie nasze dzieciństwo wyglądało inaczej niż naszych dzieci, które zabawki i gry mają na wyciągnięcie ręki.

3. Pewnego dnia zmotywowane zorganizowaniem czasu dzieciom podczas pandemii, zaczęłyśmy tworzyć z nimi różne ARCYdzieła z dostępnych w domu produktów. Jednak zawsze czegoś brakowało, a to muliny, a to kleju w płynie, klamerki… (która z nas tego nie zna?) I tak właśnie powstał pomysł Arcyboxów, czyli zestawów kompletnych zadań, ze wszystkimi elementami, z których każdy mały twórca stworzy własne ARCYdzieło. Ale co najważniejsze są to zadania, które dzieci naprawdę pokochają- a dlaczego?

4. Otóż dlatego, że Arcybox tworzą dzieci dla dzieci. Jest to klasyczny przykład relacji SZEF BOBAS- ZAWÓD MAMA. A dokładniej 3 dzieciaków, które pomimo swojego młodego wieku, są najsurowszymi, najbardziej obiektywnymi i bezpośrednimi szefami jakich miałyśmy. Żaden zestaw, żadne zadanie, którego nie zaakceptowała większość nie znalazło się w naszych pudełkach. Oni akceptują zwierzaki, które są naszym znakiem rozpoznawczym, ich kolory, nadają im imiona, my mamy jesteśmy ich realizatorami i inwestorami.

5. Wierzymy, że inwestycja ta ma sens, patrząc jak rozwijają się ich kompetencje, wyobraźnia, chęć tworzenia. Jesteśmy pewne, że Twoje dziecko będzie także zafascynowane naszymi produktami i ich magią odkrywania.

NASZA MISJA

Edukujemy przez zabawę, rozbudzamy
pomysłowość i inspirujemy do tworzenia
dziecięcych ARCYdzieł z prostych rzeczy.

ARCYTEAM

HANIA

MAMA, FILOLOG I WŁAŚCICIEL FIRMY KOSMETYCZNEJ.

Kreatywna dusza, mistrz multitaskingu i żonglerki tysiącami zadań na raz. Człowiek orkiestra. Mózg wszystkich mózgów w Arcybox- działa zanim pozostali pomyślą o tym żeby coś wykonać. Matka także innej cudownej marki dziecięcej BOOBOO, świat kosmetyków, również tych dla dorosłych nie kryje przed nią żadnych tajemnic. W ARCYBOX odpowiada za kreację i sprzedaż.

ANIA T.

MAMA, MARKETINGOWIEC & MAKE UP ARTIST

Serce naszego projektu, wieczna optymistka, globtroter, niepoprawna miłośniczka zwierząt z zamiłowaniem do wizażu, która przypomina nam, że mama też musi wyglądać atrakcyjnie, ale przede wszystkim to nasza ninja stylu i dobrego smaku. W ARCYBOX odpowiada za estetykę, kontakty z klientami i szeroko pojęty marketing.

TO ONI TWORZĄ PRODUKTY

JAGNA

LAT 2, SZEF

Urwis z twarzą aniołka, a przy tym dziecko wielu talentów, Ambitna, wszystko robi „siama”. Najmłodszy z naszych szefów za to najbardziej bezkompromisowy, dla niej jak to mówi coś jest beznadziejne albo „nadziejne”. Świetnie weryfikuje więc atrakcyjność i stopień zaawansowania naszych zadań.

TADEK

LAT 4, SZEF

Rodzynek w naszym zespole, dlatego cenimy jego męski punkt widzenia. Sportowiec, z żyłką rywalizacji, dla którego dobra zabawa to podstawa. Tadek najlepiej testuje wytrzymałość naszych pudełek. Jak przystało na prawdziwego samuraja najchętniej wykonuje prace ręczne wymagające cięcia (nożyczkami rzecz jasna) dlatego takich nie brak w naszych zestawach.

ADA

LAT 4, SZEF

Kiedy słyszy muzykę potrafi tańczyć do utraty tchu. Dziecko 1000 pomysłów…w ciągu 5 min? Dla niej nie istnieje jakże lubiane przez mamy słowo ”zaraz”,dociekliwa jak mało to, niecierpliwa do bólu, jest więc świetnym recenzentem atrakcyjności naszych zestawów. Jeżeli, na którymś skupia swoją uwagę wiemy że to strzał w 10tke.

Kiedy słyszy muzykę potrafi tańczyć do utraty tchu.
Dziecko 1000 pomysłów…w ciągu 5 min. Dla niej nie istnieje jakże lubiane przez mamy słowo ”zaraz”, dociekliwa jak mało to, niecierpliwa do bólu, jest więc świetnym recenzentem atrakcyjności naszych zestawów. Jeżeli, na którymś skupia swoją uwagę wiemy że to strzał w 10tke.

Matematyczna głowa pełna artystycznego zacięcia. Umie łączyć kolory i wzory z taką samą łatwością i pasją, z jaką buduje zdalnie sterowane roboty Lego. Uważny krytyk – kiedy przewróci oczami, wiemy, że dane zadanie nadaje się tylko do kosza?